Imbir 3 miesięczny kot kangur :)

1,00 zł

inne


Imbir Lublin, miesięczny Lublin, kangur Lublin

kot Lublin, imbir Lublin, adopcja Lublin, kotek Lublin, kocur Lublin

Szczecin i województwo

Witamy

Przedstawiamy Imbira. Cudownego 3 miesięcznego młodzieńca.
Więcej zdjęć niebawem.

Imbirek został uratowany wraz z rodziną, która ma już dobre domy.
.
Kocio jest zdrowy, zaszczepiony, porządnie odrobaczony i zabezpieczony przed insektami.
Kocurek ma cudny charakter, mruczy jak mały traktorek jak tylko zobaczy człowieka.
Imbirek z dziecięcą euforią wynajduje codzień nowe zabawy. Uwielbia się bawić wszystkim co mu podejdzie pod łapki włączając w to rolkę papieru toaletowego :)
Potrafi skakać jak mały kangur , skacze bo widzi pająka, skacze bo nasz palec się rusza, skacze nawet na widok poruszającej się kartki papieru :) Z ogromną radością wskakuje na kolana i by przytulać się bez opamiętania. Skacze jak kangurek...również na plecy, w celu znalezienia wygodnego miejsca przy głowie, by odpocząć chwilkę przed następną porcją zabawy i podskoków. Wtula się wtedy rozkosznie w policzek i mruczy głośno do ucha :)
Kocurek jest bardzo towarzyski i przyjazny. Jest to stu procentowy słodziak o jakim każdy marzy.

Imbirek jest niesamowicie energicznym i pozytywnym stworzonkiem!
Cieszy się życiem i nie wraca do tego co było...do złych chwil, kiedy wraz z rodziną marzł w krzakach, gdy jego jedynym domem i schronieniem była tuja, w której się ukrywał przed zimnem, gdy jadł tylko to, co mama zdołała zdobyć do jedzenia. Wtedy nie myślał o zabawie tylko o przetrwaniu. Oddaliśmy mu beztroskie dzieciństwo, teraz może nadrobić stracony czas! I korzysta z tego, codzień ciesząc się z życia!!!

Dla Imbirka szukamy domu niewychodzącego bezpiecznego. W kwestiach zabezpieczeń domu lub całej posesji doradzamy od a do z. Szukamy domu, który poświęci mu dużo uwagi i czasu na wspólną zabawę, bo bardzo tego potrzebuje. Mile widziany dom z młodym kotem do towarzystwa :)

Oczywiście obowiązuje umowa adopcyjna.

Dzwoń
Imbirek czeka


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 616

nr ogłoszenia: 19819